NAPRAWY POWYPADKOWE

NASZE AUTORYZACJE

Naprawy powypadkowe w DSS

Twój pojazd wymaga naprawy powypadkowej? Zajmiemy się tym! Dysponujemy odpowiednim sprzętem i wykwalifikowaną kadrą. Nacisk kładziony na specjalizację w mechanice pojazdów ciężarowych sprawia, że niestraszne nam zlecenia remontowe na pojazdy różnych marek (przyczepy i naczepy różnych typów, ciągniki MAN, Volvo, Mercedes).

Posiadamy niezbędne wyposażenie diagnostyczne, umożliwiające weryfikację stanu przyczep i naczep, co w dużym stopniu przyśpiesza ich naprawę. Nasz serwis pojazdów ciężarowych to także krótki czas diagnozy, dzięki urządzeniu ETM, za pomocą którego weryfikowany jest stan układów EBS.

Naprawy powypadkowe – system Audatex

Wyceny napraw powypadkowych wykonujemy za pomocą platformy Audatex – znanej i honorowanej przez wszystkie ubezpieczalnie. System Audatex to jedno z dwóch dostępnych na rynku, profesjonalnych rozwiązań m.in. dla ubezpieczycieli, które pozwala na rzetelną wycenę kosztów naprawy samochodów.

Szybko, bezpiecznie i skutecznie – tylko w DSS

Oto, co wpływa na szybkie i skuteczne naprawy powypadkowe w DSS:
» własny magazyn części zamiennych różnych marek,
» dobrze wyposażone zaplecze techniczne oraz magazynowe,
» wykwalifikowani specjaliści z długim doświadczeniem w branży,
» nowoczesny warsztat pojazdów osobowych i ciężarowych.

Sprawne postawienie diagnozy i skuteczna naprawa znalezionych usterek jest możliwa, dzięki naszemu wyposażeniu w nowoczesne urządzenia naprawcze. Obsługujemy pojazdy o CMD do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe, naczepy oraz przyczepy. Jesteśmy w stanie dokonywać przeglądów i napraw powypadkowych własnego taboru, pojazdów klientów, jak również flot. Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się naprawą powypadkową Twojego pojazdu!

Jacek Nazarski

Kierownik serwisu